Motoklub Pekelné Doly - úvod

17. srpna 2006 v 14:10 | Admin |  Úvod (kdo jsme)
Vážení "klubáci" a příznivci jedné stopy.
Nacházíte se na stránkách, které byly zkušebně zřízeny jako link mateřského WEBu
Motoklub Pekelné Doly je registrován u Ministerstva vnitra České republiky (dále jen KPD)) a je klubem svobodných motorkářů s mezinárodním členstvím.
Důvodem založení těchto webových stránek je pokus o pohotovou a jednoduchou komunikaci nejen mezi jednotlivými členy motoklubu, ale i s ostatními motorkáři, cyklisty i dalšími návštěvníky Pekelných Dolů (dále jen PD). Stránky jsou veřejně přístupné každému.
Žádám proto diskutující, aby nesnižovaly úroveň stránek hanlivými osloveními, napadáním dalších osob a neodesílali obrázky, které svou etikou neodpovídají "normálu".
Pisatelé výše uvedených příspěvků budou administrátorem webových stránek (KAT) upozorněni, jejich výtvory odstraněny a po opakovaném pokusu prezentace nevhodných statí a obrázků jim bude znemožněn přístup nebo budou stránky zablokovány přihlášením uživatelskými jmény a hesly a WEB přemístěn.
Stránky jsou umístěny na nezpoplatněném Webhostingu, který nedává záruku bezchybného provozu. S tím samozřejmě musíme souhlasit a i tak vřele poděkovat. Jsou ale určeny především k OnLine komunikaci, a proto se všude pod rubrikami bude zobrazovat možnost reakce (odpovědi). To zřejmě povede časem k vytvoření plnohodnotného PHPBB3 portálu jako např www.skutr-moto.cz .
Administrátor (KAT) suzuki@c-box.cz
počítadlo.abz.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama