Dandy - patnácté narozky

22. října 2006 v 11:22 | Karel (KAT) |  Akce motoklubu PD
Zveme všechny klubáky, případně včetně dětiček, na koštování divokého prasátka ugrilovaného na počest dovršení věku 15-ti let Dandy.
K dispizici pro nás mimo divočáka bude nějaký ten soudek s pivem, najde se i šnaps. Míra chystá tajnou soutež (za ucházejícího počasí), nechce mi ji prozradit a divně se u toho směje. Dorazí i country skupina Střepy, která nám všem zahraje pro radost. Nějaké to místo na spaní se najde,ale kdo má možnost vzít si vlastní stan,bylo by to dobré. Na Vás na všechny se těší Danda, Mirek a Iva. (8. 10. 2006)
..............................................
Tak to jsem ještě netušil, co se pod těmi sedmi řádky skrývá. Viděl a zažil jsem mnoho, ale tohle bych přirovnal k dalšímu divu světa.
Dorazili jsme s Janinou, jak jinak, než skoro jediní na motorce. Najít tento skanzen nebylo nijak těžké, protože na vratech byla cedulka Pekelné doly. Již při příjezdu nás ohromila příjemná nálada a ujištění majitele domu o tom, že jsme tu považováni jako jejich, s plnou důvěrou a chováním bez omezení. Jídla a pití bylo tolik, že mě raději předem začal bolet žaludek. To se snad nemůže zvládnout ani s pětseti lidmi.
Dandy přenechal svůj pokojíček dětem, které neodmítli nastartovat PC a bavit se po svém. Od německých přátel se Danda dočkal opravdového skvostu, malé motorky. Mimo jiné i Štefan měl překvapení v dětském kbelíčku a jeho náplni. Ten také bavil nemalou měrou všechny přítomné, i když ráno měl nastoupit do práce.
Dandy s Piagiem si vyzkoušeli trojku pod odborným dohledem zkušenějších. Když mě do ní nepustili, tak jsem se na vztek zpřátelil s malou Kačenkou, která se po delších prosbách nechala i fotit.
Mat se dvořil krásným dámám a Kopretinka to nelibě nesla. Hlídala si svého psíka, protože nedaleko se potuloval Black a rozpálený rožeň byl taky na dosah, i když ještě byl trochu prohnut pod tíhou neidentifikovatelného divočáka.
"Bum" show bylo v noci asi kolem 200 decibelů (2x více než startující tryskové letadlo). Rozloučit se nechtěl nikdo. Kocovina byla díky dobrému a vybranému pití a i spoustě mňamek tak krátká, že už se ji vůbec nebojím.
Ti, kdo nechtěli jít vůbec domů, to neměli moc lehké a ani se jim nedivím. Kdo jak a s kým spal, to mi už uniklo, protože jsme s Janinou k ránu odjížděli domů. Moc k nule asi nechybělo.
Přikládám zatím jen několik fotek, které postupně doplním. (KAT)
Foto z akce (část) zde
Příspěvek od Ivy:
Ahojky,
díky za krásný popis hezkého večera. Škoda, že není zdokumentováno třeba probuzení Sati druhý den kolem jedné odpoledne. Nevěděl totiž ani kde je, ani kde se tam vzal. Po zjištění, že z okna vidí Ještěd si tipnul, že je v okolí Liberce. Pak už mu to pomalu docházelo.
Siggi si ráno řekl o prášek na bolení hlavy a on i Marko do sebe nedostali ani ranní kávu. Prostě to byla smršť dobré zábavy a od určité chvíle bylo vcelku jedno, kdo jakou řečí mluví, stejně si všichni šlapali na jazyk.
Peťka nám ke druhé hodině ráno chtěl zahrát na kytaru. Velmi pracně pro ni šel do auta za asistence Romany (své ženy). Kytaru pak opatrně vybalil, aby se jí nic nestalo a psychicky se připravil na přednes. V tom zjistil, že nemůže pořádně mluvit, natož zpívat, protože mu vázne jazyk a tak ji zase pracně uklidil.
Takových momentů tam bylo spousta.
Osobností akce bych ale jmenovala Mirkovu blonďatou sestru Jarču ruku v ruce s Mírou, kteří coby abstinenti se opili, jak zákon káže.
Těším se na další společné akce a zážitky party z Pekelných dolů.
Všechny zdraví Iva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | E-mail | 1. listopadu 2006 v 13:35 | Reagovat

Ahojky,

díky za krásný popis krásného večera. Škoda, že není zdokumentováno třeba probuzení Sati druhý den kolem jedné odpoledne. Nevěděl totiž ani kde je, ani kde se tam vzal. Po zjištění, že z okna vidí Ještěd si tipnul, že je v okolí Liberce. Pak už mu to pomalu docházelo.

Siggi si ráno řekl o prášek na bolení hlavy a ani on, ani Marko do sebe nedostali ani ranní kávu. Prostě to byla smršť dobré zábavy a od určité chvíle bylo vcelku jedno, kdo jakou řečí mluví, stejně si všichni šlapali na jazyk.

Peťka nám ke druhé hodině ráno chtěl zahrát na kytaru. Velmi pracně pro ni šel do auta za asistence Romany(své ženy),kytaru pak opatrně vybalil, aby se jí nic nestalo a  psychycky se připravil na přednes. V tom zjistil, že nemůže pořádně mluvit, natož zpívat, protože mu vázne jazyk a tak ji zase pracně uklidil.

Takových momentů tam bylo spousta.

Osobností akce bych ale jmenovala Mirkovu blonďatou sestru Jarču ruku v ruce s Mírou, kteří coby abstinenti se opili, jak zákon káže.

Těším se na další společné akce a zážitky party z Pekelných dolů.

Všechny zdraví Iva

2 ZdenekR ZdenekR | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:37 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na pekelne-doly.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 ZdenekE ZdenekE | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 16:53 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama