Akce motoklubu PD

USÍNÁNÍ NETOPÝRŮ

22. září 2008 v 2:49 | Morgis

Usínání Netopýrů 2008


Flek k zavěšení si může každý netopýr vybrat už v pátek 26.9. a k tomu nám zahraje nějaká kapelka.
Hlavní program startuje v sobotu 27.9.
- 14:00 spanilá jízda - cíl: Zákupy parkoviště u zámku, kam nás opět navedou tradiční motorkářské mažoretky.
- 14:30 se parkoviště změní na kosmodrom z něhož odstartuje na svou první oficíální jízdu (let) raketový vozík Pekolo 13 . Start je pokusem o zápis do GUINESSOVY knihy rekordů a oficiálním zápisem do české knihy rekordů. Po skončení programu spanilá jízda pokračuje ve své naplánované trase.
- 15:30 návrat do Pekelných Dolů.
Večerní program:
- 17:00 kapela Cafe, Schlak a Kabát rev.
- po 22.00 přijede na návštěvu Pekelný jezdec (HellReiders). Slabší povahy mohou v tu dobu zaujmout bezpečné místo u dolního baru, spatřit pekelného jezdce mohou jen ti odvážní. Pokud bude přát počasí přivolá pekelný jezdec samotného Lucifera a oba dva vás přesvědčí, že s těmito čerty opravdu nejsou žerty (i když i těch žertíků mají pár připravených). Nocí vás pak provede kapela Green Pig. Proč tedy jet na Usínání do Pekelných Dolů? Protože to co bude, tam ještě nikdy nikdo neviděl.
Srdečně zve Pekelník.
Vztupné
150,- motorka
50,- "batůžek"
200,- ostatní (civil)

Narozky Jiřinky

23. srpna 2008 v 23:51 | Morgis
Už je to tu, už je to tady ....

NEJ SHOW

13. srpna 2008 v 19:28 | Morgis
Co se to tam proboha chystá v těch Pekelnejch Dolech. Zaslechl jsem, že to bude největší světelná show a televize Nova má být u toho.
Rakety? Raketový pohon na vozejčku? Jde tu snad i o život? No to jsem zvědav ...
Kdo víte víc, sdělte mi to v diskusi.

HELOU DOLY

2. listopadu 2007 v 10:10
PRVNÍ JESKYNNÍ FESTIVAL FOLK A COUNTRY
sobota 17. listopadu 2007
Jeskyně Svitava od sedmi večer do 7 ráno za pouhých 100 Kč

Probouzení netopýrů 2007

12. května 2007 v 11:30 | kat
PROBOUZENÍ NETOPÝRŮ
19. - 20. května 2007
Zahájení sezóny příznivců jedné stopy v Pekelných Dolech proběhlo dle očekávání úspěšně. Náhledy pouze některých fotek a pouze v degradované kvalitě jsou zde.
Ostatní na CD nebo DVD ve špičkové kvalitě (kat)
Video z akce včetně spanilé jízdy se zpracovává.
Celou akci podpořilm pivovar Radegast a nemalou měrou přispělo i Město Česká Kamenice se svým hudebním programem a vystoupením půvabných mažoretek. A nesmíme zapomenout poděkovat i za organitaci průjezdu městem a možnost zaplnit náměstí pekelnými stroji.
Spanilá jízda proběhla za krásného počasí a každý se již těšil na studenou sprchu v podobě piva Gamrinus za zvuku kytar skupin z nichž prim hrály
MORČATA NA ÚTĚKU
***
(kat)

PEKELNÉ DOLY a SEAT LEON

26. listopadu 2006 v 4:08 | KAT
Takhle asi mnoho z vás Pekelné Doly nezná. Jednalo se o předváděcí akci firmy SEAT a její produkt autíčko LEON. Sešli se zde hlavní "podílníci" na tomto prototypu a bylo to pro ně opravdu s tolika překvapeními, především poprvé, když vstupovali do neznámých míst v lese.
Nechybělo dobré jídlo, pití, raut, kapely, včetně cikánské, videoprojekce, go-go tanečnice na podsvětlených krychlých, hostesky v přiléhavých kraťasech a mnoho dalších atrakcí, jako, "vrchní", mistr světa v žonglování se sklem. O účastníky bylo perfektně postaráno.
Největší atrakcí ale stále byl krasavec SEAT LEON.
Akce se konala 7. 9. 2005 - tak jen připomenutí, které se ale až tak moc motorkářů netýká, i když, kdo ví. Je zima svezeníčko v takovém Leonku by nebylo marné.
Komentovat akci nebudu, ani nemám oprávnění k recenzi. Ale mohu jedním slovem říci, že to bylo velkolepé.
Takhle byl vyzdoben vchod do Pekelek
Leon
Další foto (část) / fotky jsou hodně degradované, oproti originálům, aby je bylo možné použít

Už se těším

3. listopadu 2006 v 19:50 | Karel (KAT)
Těším se jak malej kluk. Na co? No za prvé až mě nechá Berňák trochu dejchat a za druhé, až na jaře vysvitne sluníčko a sednu na dvě kola a hurá - dvěstě v městě a třista z místa. Že by k moři? To je jedno kam.
Možná by neškodilo vyrazit i v zimě starými plechovkami.
A tohle pro dobrou zimní náladu, třeba pro Peťulu nebo Janinu:
Zajímavé FOTO
Akce Dandy15 - mrkni na odkazy:

Dandy - patnácté narozky

22. října 2006 v 11:22 | Karel (KAT)
Zveme všechny klubáky, případně včetně dětiček, na koštování divokého prasátka ugrilovaného na počest dovršení věku 15-ti let Dandy.
K dispizici pro nás mimo divočáka bude nějaký ten soudek s pivem, najde se i šnaps. Míra chystá tajnou soutež (za ucházejícího počasí), nechce mi ji prozradit a divně se u toho směje. Dorazí i country skupina Střepy, která nám všem zahraje pro radost. Nějaké to místo na spaní se najde,ale kdo má možnost vzít si vlastní stan,bylo by to dobré. Na Vás na všechny se těší Danda, Mirek a Iva. (8. 10. 2006)
..............................................
Tak to jsem ještě netušil, co se pod těmi sedmi řádky skrývá. Viděl a zažil jsem mnoho, ale tohle bych přirovnal k dalšímu divu světa.
Dorazili jsme s Janinou, jak jinak, než skoro jediní na motorce. Najít tento skanzen nebylo nijak těžké, protože na vratech byla cedulka Pekelné doly. Již při příjezdu nás ohromila příjemná nálada a ujištění majitele domu o tom, že jsme tu považováni jako jejich, s plnou důvěrou a chováním bez omezení. Jídla a pití bylo tolik, že mě raději předem začal bolet žaludek. To se snad nemůže zvládnout ani s pětseti lidmi.
Dandy přenechal svůj pokojíček dětem, které neodmítli nastartovat PC a bavit se po svém. Od německých přátel se Danda dočkal opravdového skvostu, malé motorky. Mimo jiné i Štefan měl překvapení v dětském kbelíčku a jeho náplni. Ten také bavil nemalou měrou všechny přítomné, i když ráno měl nastoupit do práce.
Dandy s Piagiem si vyzkoušeli trojku pod odborným dohledem zkušenějších. Když mě do ní nepustili, tak jsem se na vztek zpřátelil s malou Kačenkou, která se po delších prosbách nechala i fotit.
Mat se dvořil krásným dámám a Kopretinka to nelibě nesla. Hlídala si svého psíka, protože nedaleko se potuloval Black a rozpálený rožeň byl taky na dosah, i když ještě byl trochu prohnut pod tíhou neidentifikovatelného divočáka.
"Bum" show bylo v noci asi kolem 200 decibelů (2x více než startující tryskové letadlo). Rozloučit se nechtěl nikdo. Kocovina byla díky dobrému a vybranému pití a i spoustě mňamek tak krátká, že už se ji vůbec nebojím.
Ti, kdo nechtěli jít vůbec domů, to neměli moc lehké a ani se jim nedivím. Kdo jak a s kým spal, to mi už uniklo, protože jsme s Janinou k ránu odjížděli domů. Moc k nule asi nechybělo.
Přikládám zatím jen několik fotek, které postupně doplním. (KAT)
Foto z akce (část) zde
Příspěvek od Ivy:
Ahojky,
díky za krásný popis hezkého večera. Škoda, že není zdokumentováno třeba probuzení Sati druhý den kolem jedné odpoledne. Nevěděl totiž ani kde je, ani kde se tam vzal. Po zjištění, že z okna vidí Ještěd si tipnul, že je v okolí Liberce. Pak už mu to pomalu docházelo.
Siggi si ráno řekl o prášek na bolení hlavy a on i Marko do sebe nedostali ani ranní kávu. Prostě to byla smršť dobré zábavy a od určité chvíle bylo vcelku jedno, kdo jakou řečí mluví, stejně si všichni šlapali na jazyk.
Peťka nám ke druhé hodině ráno chtěl zahrát na kytaru. Velmi pracně pro ni šel do auta za asistence Romany (své ženy). Kytaru pak opatrně vybalil, aby se jí nic nestalo a psychicky se připravil na přednes. V tom zjistil, že nemůže pořádně mluvit, natož zpívat, protože mu vázne jazyk a tak ji zase pracně uklidil.
Takových momentů tam bylo spousta.
Osobností akce bych ale jmenovala Mirkovu blonďatou sestru Jarču ruku v ruce s Mírou, kteří coby abstinenti se opili, jak zákon káže.
Těším se na další společné akce a zážitky party z Pekelných dolů.
Všechny zdraví Iva

Netopýří usínání 23.9.2006 v Pekelných dolech

9. září 2006 v 15:46 | KAT
FOTO Z AKCE VE FOTOGALERII zde
............................................................................................
Převzato z klubových stránek www.pekelné-doly.cz (info Iva)
Netopýří usínání 23.9.2006
Zveme všechny bikery i jejich baťůžky na zakončovací akci pro letošní sezonu nazvanou tradičně NETOPÝŘÍ USÍNÁNÍ.
Program začíná spanilou jízdou ve 14,00 hod. (odjezd z jeskyní). Po návratu je plánováno občerstvení a
soutěžní disciplíny,....

Ve 20,00 začne hrát pro všechny nadšence kapelka RAMMSTEIN MEMBERSˇ' CLUB z Liberce, po jejich vystoupení uvítáme na podiu kapelu HELENA KUBELKOVÁ & TETA. Po živé hudbě budeme pokračovat v zábavě při reprodukováne hudbě do časných ranních hodin.

Plánované zpestření akce:
PŮLNOČNÍ VYCHÁZKA DO PODZEMÍ S LOUČEMI !!

Motosraz Lužany u Jičína

2. září 2006 v 18:23 | KAT
Akce probíhá, jen jsem si odskočil pro spacák.
Narychlo jsem hodil do FOTOGALERIE - Lužany pár fotek z předváděcích jízd a příjezdu účastníků. Spanilka byla mohutná. Snad se to pohybovalo kolem 1000 motorek. Je tu i plno motorkářek na dost těžkých strojích a ani cyklisté neodolali mávštěvě za tak krásného počasí.
Uložil jsem pár fotek a jedu zase z5
Obrázky optimalizovány na 1024 x 680
Stránky na 1024 x 768 a více
Neumím odhadnout počet účastníků, ale myslím, že se to mohlo pohybovat řádově několik tisíc.
Vláďa se spanilky zúčastnil, ale my jsme to nestihly. Vlastně ani Lucka ne. Já jsem pak setrval až do druhého dne a ukořistil některé momenty svým fotoaparátem. Jsou postupně přidávány do Fotogalerie v příslušném adresáři. Je tu ještě vytvořen jeden podadresář PO VECERNICKU, kde jsou fotky mládeži do 18 let a veřejnosti nepřístupné. Tento adresář se jeví jako prázdný nebo není vidět vůbec.
Kromě Masečína by stálo za úvahu příští rok tuto návštěvu zopakovat za většího počtu účastníků klubu jako vícedenní akci ve srubech nebo pod stan.

Morava - Svobodná spolková republika Kraví Hora (průzkumná akce)

20. srpna 2006 v 22:07 | Karel (KAT)
Akce "Svobodná spolková republika Kraví Hora - Morava"
Pozor změna hodiny výjezdu!
K bližšímu zjištění a přípravě akce na rok 2007 se uskuteční průzkumná návštěva moravského vinného sklípku selského typu ve dnech 25. - 26. 8. 2006 (pátek, sobota) u motorkáře Ivana Švásty z Bořetic (Čestný člen Motoklubu Pekelné doly.
Akce je určena pro kohokoliv, kdo se chce připojit a spojit náš průzkum se svým výletem. Není podmíněno členstvím. Uvítáme všechny, kteří nezkazí dobrou náladu a přispějí tak k vytvoření dalších kontaktů mezi příznivci jedné stopy.
Budou-li přihlášeny i nižší kubatury, rozdělí se "peleton" do dvou skupin nebo se sníží cestovní rychlost. Připojení je možné po trase. Je ale nutné uvést kdo a kde, abychom s tím počítali.
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN CESTY

ODJEZD POSUNUT O PŮL HODINY:
Pátek 25. 8. 2006
11:30 Stráž nad Nisou
11:35 Liberec (benzinová čerpací stanice pod Hypernovou, výpadovka Turnov)
12:01 Turnov
12:30 Úlibice
12:35 Konecchlumí příjezd (kouřová přestávka)
12:45 Konecchlumí odjezd
13:23 Hradec Králové
13:36 Býšť - Hoděšovice (Motorest Koliba, Benzina, a.s.) - občerstvení nebo oběd, benzin
14:16 Býšť - odjezd
15:16 Svitavy - káva
15:46 Svitavy odjezd
16:21 Boskovice - příjezd a zjištění, zda bude na sobotu ubytování, jaké a za kolik (Country bál)
17:31 Boskovice - odjezd
17:54 Lipůvka - příjezd Restaurace Formanka (jídlo? nebo ne?)
18:16 Brno
18:38 Hustopeče
18:48 Velké Pavlovice - příjezd, káva
19:03 Velké Pavlovice - odjezd
19:07 Bořetice
Ubytování a posezení u Ivana bude z pátka na sobotu.
Sobota 26. 8. 2006
Dopoledne léčení a výlet do Lednice, třeba s koupáním a návštěvou jiných atrakcí.
Westernová vesnička Wild West City v Boskovicích odpoledne a to jen tehdy, bude-li možnost ubytování, které bylo zjišťováno při pátečním nakouknutí.
Pokud nebude možnost ubytování je na účastnících akce, zda se pojede ještě v sobotu domů nebo se přenocuje v Bořeticích s další večerní zábavou (ze soboty na neděli).
V tom případě by sobota byla volná pro pohodlné výlety a neděle zas pohodovým tempem cestou zpět domů.
Bude-li možnost přenocování v Boskovicích, navštívíme místní taverny, shlédneme atrakce a podíváme se na Country bál (vstup zdarma).
Zatím jsou přihlášení:
1. Karel (KAT), Semily, Suzuki Burgman AN650 + baťůžek
2. Janina (Dan), Semily, (baťůžek Karla)
3. Miroslav Krejčí, Albrechtice, automobil Porche + baťužek Black (možná)
4. Iva Krejčová, Albrechtice, baťůžek Mirka
5. Dandy, Albrechtice, baťůžek Mirka + Black
6. Láďa (Hom), Stráž n. N., Yamaha 1200
7. Lucie (Hom), Stráž n. N., Honda NSR 125
8. MAT, Praha (pokud pracovní záležitosti dovolí, jedu)
9. Jiří Toms, Nový Bor (telefonicky - možná)

TROCHU O VINAŘSKÉ OBLASTI
Tato Velkopavlovická oblast je známa svým jedinečným růžovým vínem. Sklípek v zástavbě s ostatními je tvořen pouze vinnými sklípky a celý komplex u Bořetic se jmenuje Svobodná spolková republika Kraví Hora a je tak samostatnou obcí tvořenou jen vinnými sklepy (viz foto z Moravy a cedule začátek obce u cesty). Obě příjezdové cesty jsou hlídány dřevěnou celnicí. My samozřejmě přístup máme (pas vinařů vlastním).
Posezení je možné nejen ve sklípku, ale i ve venkovní pergole, kde se nechá i opékat na rožni. Po oba dva dny (pátek i sobota) je sklípek obsazen firmou Zentiva (cca 50 lidí), ale to kapacitu sklepa stejně nepokryje. Jsou to prostory zhruba pro jeden a půl autobusu. Myslím, že tam bude hrát ve sklípku i malá cimbálovka k tanci i poslechu.
Ubytování dohodnü ještě s Ivanem podle počtu přihlášených. Žádné stany není třeba brát. Nevím ale jak spacáky, kdyby jsme byli přez noc v Boskovicích. Nikdy jsem tam nebyl.
Za osobu se platí u Ivana Švásty v Bořeticích cca 350 Kč ve sklepě a může vypít a sníst, co chce (švédské stoly). Ubytování je cca 150,-Kč/osoba, podle toho kde.
Přihlašujte se i ti, kteří ještě nejste rozhodnuti. Není to závazné a aspoň budeme vědět přibližně, kolik by nás mohlo být. Přihlásit je možné na konci článku PŘIDAT KOMENTÁŘ (resp. Počet komentářů po vyplnění prvního) nebo e-mailem na kat@mikroservis.cz nebo suzuki@c-box.cz
........................................................................................................................................
Původní plán akce:
Návštěva Westernového městečka v Boskovicích
a obhlédnutí sklepa motorkáře Ivana Švásty v Bořeticích (Kraví hora)
o víkendu (X). - Y. srpna 2006
(dvoudenní výlet, ale pro vyznavače vína, kteří neodolají se může protáhnout o den).
Akce je určena především pro klubáky Pekelných dolů a jejich příznivce i všechny příznivce jedné stopy.
Trasa nebyla předem projeta a časové údaje jsou propočítány programem Microsoft Autoroute. Propočítána je z obce Lindava (Pekelné doly). Ostatní motorkáři, pro které není výhodný start trasy v Dolech, se mohou cestou připojit, především za Hradcem Králové v Motorestu Koliba, kde bude hlavní skupina stavět na jídlo a občerstvení asi v 11:18 až 11:48 hod. Z jiných regionů (Jižní Čechy, Morava, Ostravsko atd.), kteří se nemají kde připojit, doporučuji domluvu individuálně mezi sebou tak, aby příjezd nás všech do Boskovic byl přibližně ve stejnou dobu.
Strava není organizována
Ubytování není organizováno, vzhledem k neznámému počtu účastníků. Předběžně je ale zjištěno, že ubytování je možné přímo ve Wild West City (ceny neznám):
10. Privat - ubytování
13. Clondik Dog House - ubytování
14. U Prdelaté Candy - ubytování
16. Hotel - ubytování
17. Hotel - ubytování
31. Crystale Palace - ubytování
32. Hraničářské vozy - ubytování
Po okolí je další turistické a hotelové ubytování.
Country bál - vstup zdarma, ostatní atrakce viz http://www.wildwest.cz/, posezení v tavernách a palírnách také. Vlastní program po dohodě na místě.
Wild West City v Boskovicích
(Westernové městečko Boskovice, s.r.o.)
Svatopluka Čecha
680 01 Boskovice
Tel 737 000000
GPS: 49°29'40.9"N,16°41'9.37"E

Motorest Koliba (zastávka na oběd 1. den)
Býšť - Hoděšovice 75
(asi 1,5 km před obcí Býšť, vlevo v lese Benzina a.s.)
GPS: 50°8'35.38"N,15°53'42.86"E
PSČ 534 01

Restaurace Formanka
Lipůvka 193, Blansko
Staročeská a mezinárodní kuchyně.
Tel: 516 431510
GPS: 49°20'18.4"N,16°33'8.06"E

Ivan Švásta z Bořetic
25. srpna 2006 Zentiva (Pátek)
26. srpna 2006 50 lidí (Sobota)
Teplé oblečení do sklepa a plavky na druhý den
Stránky si prohlédlo návštěvníků

APALUCHA KOŘENOV 2

20. srpna 2006 v 16:40 | Sombréro
APALUCHA KOŘENOV 02
Datum konání: 19.08.2006
Místo: Kořenov
Odjezd:1 9.08.2006, 10:00 hodin, Pekelné doly
Spaní: spacák, karimatka nebo penzion Poezie-rezervace na tel. 775 399 382 Program: jehně, soutěže, bowling.
Ssebou: boty na bowling, něco na převlíknutí-budem sportovat,dobrá nálada, peníze.
Publikováno v členské sekci Pekelné doly 12.08.2006 ::
V diskusi byl upřesněn odjezd z Pekelných dolů v 11:00 hod.
..........................................................................................................
Fotky z akce v sekci GALERIE, adresáři FOTOGALERIE podadresáři KORENOV
Referát o akci v rubrice REFERATY (bude publikováno, zpracovává MAT)
 
 

Reklama